• Do wakacji: WAKACJE!!!

Imieniny: Bogusza, Haliny
Jesteś tutaj: Start

Szanowni Państwo!

Miło nam poinformować, iż Zespół Szkolno – Przedszkolny w Rzuchowej bierze udział w projekcie fundacji Dajemy Dzieciom Siłę (dawniej: Fundacja Dzieci Niczyje) realizowanym w ramach rządowych programów Bezpieczna i przyjazna szkoła oraz Bezpieczna +, mających na celu ochronę dzieci przed przemocą.

W związku z tym prosimy o zapoznanie się z Polityką Ochrony Dzieci, która wdrażana jest w naszej placówce. Tekst znajduje się w menu "strefa rodzica".

Ewentualne uwagi prosimy zgłaszać do pedagoga lub psychologa szkolnego.

Zuzanna Gucwa, Anna Kras

O G Ł O S Z E N I E !

Dyrektor Zespołu Szkolno–Przedszkolnego w Rzuchowej
ogłasza zapisy dzieci uczęszczających do przedszkola
na dyżur wakacyjny w miesiącu lipcu. Dyżur będą pełniły:
  • 01 – 15 lipiec Pleśna (zgłoszenia należy dokonać w Przedszkolu Publicznym im. Wł. Majak w Pleśnej)
  • 18 – 29 lipiec Rzuchowa (zgłoszenia u wychowawców grup w Przedszkolu Publicznym w Rzuchowej).
Zgodnie ze Statutem Przedszkola zapisów należy dokonywać w terminie do 30 maja 2016 r., opłata będzie pobierana z góry do dnia 15 czerwca 2016r.
W przypadku zadeklarowania uczęszczania dziecka do przedszkola w miesiącu lipcu, z rodzicem/opiekunem prawnym zostanie podpisana nowa umowa cywilno – prawna (osobno dla każdej placówki pełniącej dyżur wakacyjny).

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2014"

Megamatma